Zespół redakcyjny

Redaktor statystyczny

dr hab. Michał Woźniak

Rada Programowa

prof. Alina Bǎdulescu (Universitatea din Oradea; ang. University of Oradea, Rumunia)
prof. Elsa Barbosa (Instituto Politécnico de Beja. Escola Superior de Tecnologia e Gestão, ang.  Polytechnic Institute of Beja School of Technology and Management, Portugalia)
dr inż. Radka Johnová (Czechy)
prof. Memet Karakuş (Çukurova Üniversitesi; ang. Çukurova University, Turcja)
prof. dr Androniki Kavoura (Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής; ang. University of West Attica, Grecja)
prof. dr Stathis Kefallonitis (State University of New York at Oswego, USA)
prof. dr hab. Leszek Kozioł (Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, Polska)
prof. dr Ivars Muzis  (Latvijas Universitāte; ang. University of Latvia, Łotwa)
mgr Eisa Patricia Orozco Quijano (Laurentian University, Kanada)
prof. dr Saša Petar (Politehnika Pula; ang. Polytechnic Pula, Chorwacja)
dr Jarmila Radová (Vysoká škola ekonomická v Praze; ang. University of Economics in Prague, Czechy)
prof. dr Elisabete Rodrigues (Instituto Politécnico de Portalegre, ang. Polytechnics Institute of Portalegre, Portugalia)
prof. dr hab. Wasilij Rudnicki (Университет банковского дела. Львовский учебно-научный институт; ang. University of Banking. Lviv Scientific-Research Institute, Ukraina) – przewodniczący
prof. dr hab. Jan Siekierski (Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, Polska)
prof. dr Paloma Taltavull de la Paz (Universidad de Alicante; ang. University of Alicante, Hiszpania)
dr Sotirios Varelas (Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος; ang. Neapolis University Pafos, Cypr)
doc. dr Dagmar Weberova (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, ang. Tomas Bata University in Zlín, Czechy)
mgr Lidia Matuszewska (Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, Polska) – sekretarz

Formularze redakcyjne

Formularz oceny redakcyjnej (redaktor tematyczny)
Formularz oceny redakcyjnej (redaktor statystyczny)
Formularz recenzji
Umowa wydawnicza - jeden autor (publikacja artykułu)
Umowa wydawnicza - wielu autorów (publikacja artykułu)